Çalışma izni alabilir miyim?
Oturma izni alabilir miyim?
TESTE BAŞLA
Hakkımızda

İkametTezkeresi.net Kimdir?

 

İkametTezkeresi.net, Vize Merkezi Hizmetleri A.Ş. aracılığıyla 2001 yılından bu yana, profesyonel ekibi, müşteriye özel temsilcileri, güncel verilerle donatılmış bilgi bankasıyla, ulusal ve uluslararası hizmet veren özel bir kuruluştur. Türkiye’ye seyahat etmeyi planlayan, Türkiye’de oturma izni veya çalışma izni almak, evlenmek, Türk vatandaşlığını kazanmak, mülk edinmek, yatırım yapmak ve eğitim görmek isteyen yabancılar için hizmet vermekte olup, bu işlemleri bu kişilerin adına başarı ile tamamlamaktadır.

 

İkametTezkeresi.net, Türkiye’yi ziyaret etme amacıyla gelecek yabancıların pasaport ve vize işlemleri, Türkiye Vatandaşı olmak isteyen yabancıların Türk Vatandaşlığını kazanmaya dair prosedürleri, ikamet izin ve çalışma izin belgelerinin düzenlenmesi ve başvuruları hakkında profesyonel hizmet vermektedir. 

 

Vazgeçilmez ilkesi “mutlak kalite” olan Vize Merkezi Hizmetleri A.Ş. hizmet verdiği alanlarda tüm çalışmalarını uygun usuller çerçevesinde hızlı, ilkeli ve güvenilir olmanın temel prensipleriyle yürütmektedir.